24C
24C
25C
25C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWychowanek Zawiszy zagra z Japonią. Od pierwszej minuty
Jacek Góralski Bydgoszcz
28.06.2018 | 15:00

Wychowanek Zawiszy zagra z Japonią. Od pierwszej minuty

Mecz na stadionie w Wołgogradzie rozpocznie się o 16:00.

Na zdjęciu: Mecz z Japonią będzie drugim, który wychowanek Zawiszy rozpocznie od początku.

Po porażkach z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3), biało-czerwoni nie mają już szans na awans do 1/8 finału mundialu.

Na zakończenie zmagań w grupie H, podopieczni Adama Nawałki zmierzą się w Wołgogradzie z Japonią, która ma na koncie cztery punkty – po wygranej 2:1 nad Kolumbią i remisie z Senegalem 2:2.

Selekcjoner dokonał kilku zmian w wyjściowej jedenastce. Od pierwszego gwizdka sędziego mecz rozpocznie Jacek Góralski. Gracz bułgarskiego Łudogorca Razgrad grał także pełne 90 minut przeciw Kolumbii i został ukarany żółtą kartką. W bramce zagra Łukasz Fabiański, zaś na lewej pomocy Rafał Kurzawa. Dla obu graczy będzie to debiut na mundialu.