Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 25 • L 25
20C
Sob
22C
Nd
19C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyWygraj przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka! W Family Park
Family-Park_1-2_hires
23.05.2017 | 12:07

Wygraj przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka! W Family Park

Na zdjęciu: Grafika promująca akcję

Fot. mat. pras.

O jakich urodzinach marzy Twoje dziecko? Co jest dla niego ważne w przyjęciu urodzinowym? Dlaczego właśnie takie urodziny byłyby dla niego wymarzone? – odpowiedz na te pytania i wygraj w konkursie organizowanym przez Family Park. Nagrodą główną jest organizacja przyjęcia urodzinowego.

W konkursie uczestniczyć mogą klienci, którzy wyślą maila na adres konkurs@familypark.pl. W wiadomości należy podać wiek i imię dziecka oraz opisać krótko wymarzone urodziny dziecka. Zgłoszenia można wysyłać do 31 maja 2017 roku.

Z wszystkich nadesłanych maili komisja wybierze jeden, który zostanie nagrodzony nagrodą główną w postaci przyjęcia urodzinowego o wartości 580 zł oraz trzy maile, które zostaną nagrodzone rodzinnymi wejściówkami do Family Park o wartości 50 zł każda. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.familypark.pl dnia 06.06.2017 r.

Powiązane treści