Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 1 • L 1
1C
Nd
-0C
Pon
-0C
Wt
-3C
Sr
-4C
Czw
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEKonkursyWygraj świeże pączki w Tłusty Czwartek! Zapraszamy na konkurs
pączek-pączki
03.02.2018 | 12:51

Wygraj świeże pączki w Tłusty Czwartek! Zapraszamy na konkurs

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy będzie rozdawać pączki!

Na zdjęciu: W Tłusty Czwartek na 20 osób będzie czekać 20 przepysznych pączków.

Fot. mat. prasowe

Już za parę dni Tłusty Czwartek! W środę, 7 lutego Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy wraz z MetropoliaBydgoska.PL organizuje konkurs, w którym będzie można wygrać przepyszne pączki.

Jak będzie wyglądał konkurs? Pierwsze 20 osób, które w godzinach 8.00 – 12.00 zadzwonią pod numer redakcji Metropolii Bydgoskiej.pl i prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz polubią Facebooka Izby wygrywają 20 szt. pączków. Nagrody będzie można odebrać w siedzibie Izby (ul. Piotrowskiego 11) 8 lutego – Tłusty Czwartek – w godzinach od 9.00 do 12.00.

Zależałoby nam na tym, aby w ramach wspólnej akcji nagrodzić bydgoszczan, ale i także pokazać, że Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy już od 118 lat zrzesza, wspiera i promuje rzemieślników, w tym prężnie działających cukierników oraz potwierdza kwalifikacje w tym i w wielu innych zawodach. Oprócz tego od 10 lat z sukcesem prowadzimy szkołę kształcącą przyszłych mistrzów w zawodzie – mówi Izabela Goślińska, specjalista ds. promocji i przedsiębiorczości Izby.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail