Bydgoszcz
3C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 1km/h NE
H 3 • L 3
9C
Sob
9C
Nd
8C
Pon
13C
Wt
10C
Sr
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWyjątkowe show w Bydgoszczy. Zaprezentują się monster trucki! [KONKURS]
monster_truck_glowne
14.10.2016 | 16:11

Wyjątkowe show w Bydgoszczy. Zaprezentują się monster trucki! [KONKURS]

Blisko dwugodzinny pokaz planowany jest na sobotę oraz niedzielę.

Na zdjęciu: Pokazy monster trucków mają zwieńczyć weekendowe wydarzenia.

Fot. mat. prasowe

W sobotę i niedzielę na parkingu przed marketem L.eclerc odbędzie się pokaz kaskaderski połączony z prezentacją wyjątkowych wozów rodem z USA – monster trucków. Dla naszych Czytelników mamy trzy bilety na sobotnie show.

Aby wygrać jeden z nich, wystarczy wysłać w piątek do północy e-mail pod adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, w tytule podając hasło MONSTER, a w treści – imię oraz nazwisko. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej i sposobie odbioru wejściówki w sobotę najpóźniej w samo południe.

Pokaz American Monster Truck Motor Show w Bydgoszczy rozpocznie się w sobotę o 17:00, natomiast dzień później – o 16:00. W programie jest m.in. drift, przejazd pojazdu przez ścianę ognia z człowiekiem na masce, przebijanie głową płonącej ściany,  stojąc jednocześnie na masce bmw, jazda samochodem na dwóch kołach oraz skoki na motocyklach z akrobacjami.

Ceny biletów na pokazy: 40 złotych (normalny), 30 zł (dla widzów w wieku 11-17 lat), 20 zł (2-11 lat). Dzieci do lat dwóch – wstęp bezpłatny.

Powiązane treści