Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
42% wilgotność
Wiatr: 8km/h E
H 9 • L 9
7C
Pt
6C
Sob
7C
Nd
11C
Pon
10C
Wt
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWyjątkowy wieczór tylko dla Pań. Helios zaprasza na sierpniową odsłonę Kina Kobiet
DSC_0118-1200x797
20.08.2016 | 15:00

Wyjątkowy wieczór tylko dla Pań. Helios zaprasza na sierpniową odsłonę Kina Kobiet

Podczas spotkania będzie można m.in. zobaczyć film "Boska Florence", w którym główną rolę gra Meryl Streep.

Na zdjęciu: Spotkania w ramach cyklu Kino Kobiet cieszą się sporym zainteresowaniem.

Fot. JW

Już w najbliższy czwartek (25 sierpnia) w kinie Helios odbędzie się kolejny seans filmowy z cyklu Kino Kobiet. Wspólne oglądanie filmu „Boska Florence” poprzedzą liczne atrakcje.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30. Jednak warto przyjść do kina nieco wcześniej. Przed seansem na holu kina będzie można m.in. skorzystać z darmowej analizy składu ciała, poddać się badaniu cery, czy dowiedzieć się więcej na temat wybielania zębów. Ponadto odbędzie się degustacja przepysznych pasztecików oraz wędlin.

Czwartkowe popołudnie na pewno uatrakcyjnią liczne konkrusy z nagrodami. Uczestniczki będą mogły zdobyć przeróżne bony, vouchery, karnety. Do wygrania będą również kosmetyki, książki a nawet sprzęt ogrodniczy. Ta ostatnia nagroda szczególnie nawiązuje do sierpniowego motywu spotkania. W tym miesiącu w kinie zagoszczą ogrodnicze kreacje. Posiadanie przy sobie atrybutów ogrodnika ma być akcentem nawiązyjącym do pożegnania nie tylko lata, ale i sezonu działkowicza.

Aby uczestniczyć w tym wydarzeniu należy zakupić bilet w cenie 23 zł. Osoby, które zdecydują się iść w grupie co najmniej 10 osób zapłacą nieco mniej. W takim przypadku cena biletu to 20 zł od osoby. Rezerwacja miejsc odbywa się pod numerem telefonu: 52 581 00 53.

Zwiastun kinowego hitu „Boska Florence”, który zostanie wyświetlony podczas sierpniowego Kina Kobiet, można zobaczyć na stronie internetowej kina Helios.

Powiązane treści