Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 16 • L 16
16C
Nd
15C
Pon
17C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaŚwiecieNa sygnaleWyjechał na południe Polski, by nie zostać zatrzymanym przez policjantów. Oni i tak go znaleźli
policja_napis_001
23.08.2017 | 14:00

Wyjechał na południe Polski, by nie zostać zatrzymanym przez policjantów. Oni i tak go znaleźli

Na zdjęciu: Policjanci ustalili adres, pod którym przebywał mężczyzna.

Fot. archiwum

W poniedziałek, do aresztu trafił poszukiwany listem gończym 44-letni mieszkaniec Świecia. Do zatrzymania mężczyzny doszło dzięki współpracy świeckich kryminalnych z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz uszkodzenie ciała innej osoby. W czasie prowadzenia poszukiwań świeccy kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim. O pomoc zwrócili się do tamtejszych policjantów.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło na początku sierpnia w wyniku współpracy świeckich mundurowych i ustaleń policjantów z komendy w Końskich. Tego dnia, na terenie powiatu koneckiego, do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania zapukali końscy kryminalni i zatrzymali 44-latka. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Powiązane treści