Bydgoszcz
7C
Słonecznie
65% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 7 • L 7
6C
Sr
8C
Czw
10C
Pt
11C
Sob
8C
Nd
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWypadek na Bartodziejach. Autobusy zmieniły trasy [AKTUALIZACJA]
wypadek Łęczycka
23.01.2017 | 17:51

Wypadek na Bartodziejach. Autobusy zmieniły trasy [AKTUALIZACJA]

Utrudnienia w ruchu mogą jeszcze potrwać.

Na zdjęciu: Na miejscu pojawiła się między innymi widoczna w tle karetka.

Fot.

W poniedziałkowe popołudnie, o godzinie 17:20, doszło do wypadku na ulicy Łęczyckiej. Na miejscu pracuje między innymi policja i pogotowie.

Do zdarzenia doszło w pobliżu skrzyżowania ulicy ulicy Łęczyckiej z Fordońską. W pobliżu tego miejsca powstały znaczne korki i utrudnienia w ruchu. Trasy przejeżdżających w pobliżu autobusów uległy zmianie.

Autobusy linii 59, 64, 67, 69 i 89 w kierunku Centrum skierowane przez ul. Kijowską, natomiast w stronę Fordonu – ul. Kamienną i Fabryczną – poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

O szczegółach zdarzenia poinformujemy wkrótce.

AKTUALIZACJA

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy. Kierujący fordem jechał Łęczycką w kierunku Fordońskiej, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka volkswagenowi. Jedna osoba została przewieziona do szpitala, a druga jest badana na miejscu – mówi podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać co najmniej do 19:00.

Powiązane treści