Bydgoszcz
7C
Niebo częściowo zachmurzone
56% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 7 • L 7
12C
Wt
7C
Sr
7C
Czw
9C
Pt
9C
Sob
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaNA SYGNALEWypadek na DK 5 w pobliżu miejscowości Cotoń. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]
2017-04-12 17_15_08-V-Traffic — informacje w czasie rzeczywistym na temat wypadków, korków i pogody
12.04.2017 | 17:19

Wypadek na DK 5 w pobliżu miejscowości Cotoń. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

DK5 jest całkowicie zablokowana.

Na zdjęciu: Okolice miejsca zdarzenia.

Fot.

O godzinie 16.37 doszło do tragicznego wypadku – zderzenia samochodu ciężarowego scania z osobowym audi.

W wyniku wypadku jedna osoba zginęła (19-letnia kobieta) i jedna została ranna (kierowca audi – został przetransportowany śmigłowcem LPR do Bydgoszczy).

Samochód ciężarowy jechał w kierunku Żnina, dwie osoby jadące audi zmierzały w kierunku Gniezna. Z nieznanych dotąd przyczyn w Cotoniu doszło do czołowego zderzenia samochodów.  Moc zderzenia była tak duża, że samochód osobowy został odrzucony poza jezdnię. Droga jest nadal całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Policjanci wprowadzili objazd. Kierowcy jadący od strony Żninia, kierowani są na Mięcierzyn.

AKTUALIZACJA: 19.00.:

Cały czas na miejscu trwają działania związane z ustaleniem przyczyn i okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują biegli oraz prokurator. W związku z tym droga może być zablokowana jeszcze przez co najmniej 3 godziny.

Więcej szczegółów wkrótce.

Powiązane treści