Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
92% wilgotność
Wiatr: 6km/h NW
H 0 • L 0
-2C
Sob
-4C
Nd
-2C
Pon
-5C
Wt
-3C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek na Fordońskiej. Kierowca pod wpływem alkoholu! [ZDJĘCIA]
wypadek fordońska-łęczycka Bydgoszcz_ Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko-1
11.01.2019 | 21:46

Wypadek na Fordońskiej. Kierowca pod wpływem alkoholu! [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło w piątek, tuż przed godziną 20:00.

Na zdjęciu: Kierowca osobowego volkswagena passata uderzył w sygnalizator świetlny.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do groźnego wypadku w piątkowy wieczór doszło u zbiegu ulic Fordońskiej i Łęczyckiej.

Tuż przed godziną 20:00, do funkcjonariuszy bydgoskiej policji wpłynęło zgłoszenie o tym wypadku. Ci szybko ustalili wstępne przyczyny zdarzenia. – Kierujący volkswagenem passatem uderzył w przydrożną latarnię – mówi kom. Przemysław Słomski z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji w Bydgoszczy.

To nie koniec, bo jak się okazuje kierowca volkswagena passata był nietrzeźwy. Badanie alkomatem przeprowadzone na miejscu zdarzenia wykazało, że miał on we krwi blisko dwa promile alkoholu. – Mężczyzna został przez nas zatrzymany, tylko on uczestniczył w tym zdarzeniu – dodaje kom. Słomski. Jak się dowiedzieliśmy, w pojeździe nie znajdowali się inni pasażerowie.

Policjanci cały czas zbierają wszystkie ślady i dowody na miejscu wypadku. – Na razie, zatrzymany mężczyzna przyznał, że kierował tym pojazdem, ale nie wiemy jaką wersję wydarzeń przyjmie jutro – przyznaje przedstawiciel biura prasowego KWP. Nieoficjalnie wiemy, że po przyjeździe policjantów, mężczyzna znajdował się poza pojazdem.

Powiązane treści