Bydgoszcz
19C
Burze
77% wilgotność
Wiatr: 5km/h N
H 19 • L 19
19C
Sob
25C
Nd
23C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleWypadek na prostej drodze. Samochód uderzył w drzewo i zapalił się [ZDJĘCIA]
wypadek osp dobrcz
17.10.2016 | 19:51

Wypadek na prostej drodze. Samochód uderzył w drzewo i zapalił się [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Strażacy od razu zaczęli gasić płonące auto.

Fot. OSP Dobrcz

Dzisiaj, przed godz. 10:00, doszło do wypadku drogowego w miejscowości Gądecz. Samochód uderzył w drzewo, a następnie zapalił się. Kobietę kierującą autem udało się uratować niemal w ostatnim momencie. 

Pomógł jej podkom. Marcin Heinrich z Wydziału Kryminalnego komisariatu w Koronowie, który jadąc samochodem, zauważył przed sobą auto, które uderzyło w drzewo. Funkcjonariusz zatrzymał się i postanowił sprawdzić, czy ktoś jest w środku auta. Z pojazdu wydobywał się dym. Na miejscu kierowcy siedziała kobieta, która płakała i wołała o pomoc. Funkcjonariusz dostał się do samochodu i pomógł wysiąść jej z pojazdu, a następnie zaprowadził do swego pojazdu. Zadzwonił również po służby ratunkowe, gdyż kobieta skarżyła się na ostry ból brzucha. Poprosiła również policjanta, by wrócił do auta po jej torebkę. Jednak, gdy mundurowy zbliżał się do samochodu, to ten zapalił się.

Na miejscu pojawili się strażacy z OSP w Dobrczu. Udało się ugasić pożar spowodowany uszkodzeniami pojazdu. Na miejsce przybyła również załoga pogotowia, która zabrała ranną kobietę do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy.

Dokładne przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane. Wiadomo tylko, że kierująca renault megane na prostym odcinku drogi uderzyła w drzewo.

Powiązane treści