Bydgoszcz
-5C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h W
H -5 • L -5
-2C
Pon
-3C
Wt
-3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleWypadek na Szosie Obwodowej. Są ranni, w tym dwójka dzieci [AKTUALIZACJA]
wypadek_trojkat
14.08.2017 | 20:27

Wypadek na Szosie Obwodowej. Są ranni, w tym dwójka dzieci [AKTUALIZACJA]

Wypadek na Szosie Obwodowej.

Na zdjęciu: Uwaga wypadek!

Fot. Stanisław Gazda

Strażacy zgłoszenie o wypadku na Szosie Obwodowej DK 10 otrzymali o godzinie 18.48. Wzywający informowali o zderzeniu dwóch samochodów osobowych i osobach rannych, w tym o dzieciach.

Od strażaków dowiedzieliśmy się także iż w zdarzeniu uczestniczyło siedem osób: dwie starsze podróżujące citroenem i pięć osób jadących oplem – troje dorosłych i dwoje dzieci. Ta piątka była najbardziej poszkodowana – wszyscy zostali zabrani do szpitala. Kierowca citroena został przebadany na miejscu, ale odmówił zabrania do szpitala. Trafiła tam jadąca z nim pasażerka.

W czasie działań dwóch zastępów strażaków ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie jest jeszcze na miejscu policja, która ustala przyczynę i okoliczności wypadku. Ruch na DK 10 w rejonie Szosy Obwodowej może być utrudniony.

AKTUALIZACJA (21.30). Ruch już jest przywrócony. Według wstępnych ustaleń policji, winę za zdarzenie ponosi kierowca citroena, który nie zachował ostrożności i z impetem uderzył w tył opla. Łącznie sześć osób trafiło do szpitala. Na pewno na obserwacji pozostanie tam dwójka dzieci podróżujących oplem.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail