Bydgoszcz
8C
Mżawka
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 8 • L 8
4C
Czw
8C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
6C
Pon
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek z udziałem autobusu miejskiego. Ranni pasażerowie trafili do szpitala [ZDJĘCIA]
wypadek, rondo jagiellonow - nadesłane
20.09.2017 | 07:52

Wypadek z udziałem autobusu miejskiego. Ranni pasażerowie trafili do szpitala [ZDJĘCIA]

W pobliżu miejsca zdarzenia panują duże utrudnienia w ruchu.

Na zdjęciu: Przyczyny zdarzenia ustali policja.

Fot. nadesłane

W środowy poranek na drodze pomiędzy rondem Bernardyńskim a rondem Jagiellonów doszło do zderzenia autobusu miejskiego linii 58 z samochodem ciężarowym i samochodem osobowym. W pobliżu miejsca zdarzenia panują duże utrudnienia w ruchu.

Informacja o wypadku dotarła do Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP w Bydgoszczy tuż po godzinie 7:00. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Pojawili się również policjanci i ratownicy medyczni. Pomocy wymagali przede wszystkim pasażerowie autobusu. Cztery osoby trafiły do szpitala, a piątej udzielana jest pomoc na miejscu. – Na tę chwilę brak dodatkowych poszkodowanych – mówią strażacy.

Ruchem w pobliżu miejsca zdarzenia kierują policjanci. Jak na razie zablokowane są dwa pasy, lecz przejazd przez ronda jest możliwy. Kierowcy muszą się jednak liczyć z korkami. Jak poinformował Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy spore opóźnienia mogą mieć autobusy przejeżdżające w pobliży, czyli linii nr: 51, 52, 55, 58, 59, 60, 64, 66, 80 i 86.

Przyczyny zdarzenia ustali policja.

Powiązane treści