Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWystąpił na igrzyskach olimpijskich, zagrał w „Quo vadis”. W piątek przyjedzie do Bydgoszczy
rafal_kubacki_pts_gwardia
02.11.2016 | 16:51

Wystąpił na igrzyskach olimpijskich, zagrał w „Quo vadis”. W piątek przyjedzie do Bydgoszczy

Na spotkanie z Rafałem Kubackim zaprasza PTS Gwardia.

Na zdjęciu: Rafał Kubacki, były judoka, uczestnik igrzysk olimpijskich w latach 1992-2000.

Fot. mat. organizatorów

Multimedalista mistrzostw Polski, dwukrotny mistrz świata i najlepszy sportowiec Polski w 1993 roku w rankingu „Przeglądu Sportowego”, judoka Rafał Kubacki będzie gościem Polskiego Towarzystwa Sportowego Gwardia w Bydgoszczy.

Spotkanie z wybitnym zawodnikiem, trzykrotnym uczestnikiem (Barcelona, Atlanta, Sydney) igrzysk olimpijskich planowane jest na najbliższy piątek od godziny 16:00 w siedzibie PTS Gwardia przy ulicy Chodkiewicza 32. Dlaczego warto spotkać się z Kubackim? Jak zapewniają organizatorzy, to okazja do poszerzenia swojej wiedzy na temat judo, a także nabycia nowych doświadczeń poprzez trening z byłym zawodnikiem.

Rafał Kubacki ma 49 lat. Jest 17-krotnym mistrzem kraju w judo, na początku lat 90. sięgał również po sukcesy na arenach międzynarodowych, w tym złoto mistrzostw globu i Starego Kontynentu. W czasie kariery reprezentował barwy wrocławskich klubów – Gwardii, Śląska i AZS AWF. W 2001 roku zagrał rolę Ursusa w filmie Jerzego Kawalerowicza „Quo vadis”. Po zakończeniu przygody ze sportem pracował jako samorządowiec, bezskutecznie ubiegał się również o mandat poselski w wyborach w 2011 oraz 2015 roku.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


Powiązane treści