Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 14 • L 14
15C
Pon
16C
Wt
25C
Sr
32C
Czw
34C
Pt
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWzruszająca scena na drodze. Pies podziękował kobiecie, która go ocaliła
psia (nie) wdzięczność
13.09.2017 | 12:12

Wzruszająca scena na drodze. Pies podziękował kobiecie, która go ocaliła

Takiego zachowania nie spodziewał się nikt.

Na zdjęciu: Pies nie odstępował kobiety dopóki jej noga nie została opatrzona.

Fot. mat. pras. KPP w Mogilnie

Wtorkowa kolizja, do której doszło w miejscowości Sucharzewo, w powiecie mogileńskim nie różniła się zbyt wiele od innych zdarzeń, które są zgłaszane policjantom. Jednak zachowanie psa, przez którego doszło do zdarzenia, zaskoczyło wszystkie przebywające w pobliżu osoby.

Drogą we wspomnianej miejscowości przejeżdżała 21-latka. Nagle przed prowadzoną przez nią fiatem seicento pojawił się pies. Kobieta, aby uniknąć uderzenia w przebiegające przez drogę zwierzę, zjechała na lewe pobocze. Jej auto przewróciło się na bok.

Na miejscu pojawili się policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Podczas udzielania pomocy medycznej młodej kobiecie, stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. – Do karetki podszedł pies, który kilka minut wcześniej wtargnął na jezdnię. Zwierzę w wyjątkowy sposób podziękowało za ocalenie. Czworonóg przez cały czas nie odstępował 21–latki. Kład głowę obok jej stóp i czekał, aż ratownicy medyczni skończą opatrywać jej nogę – relacjonuje Tomasz Bartecki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Powiązane treści