Bydgoszcz
12C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 12 • L 12
5C
Sob
5C
Nd
8C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaYoutuberzy opanują Bydgoszcz! Olciiak, Blowek i Naruciak w niedzielę w Focusie
youtuberzy_focus_mat_prasowe
11.02.2017 | 16:46

Youtuberzy opanują Bydgoszcz! Olciiak, Blowek i Naruciak w niedzielę w Focusie

Wspólna zabawa potrwa od godziny 13:00 do 18:00.

Na zdjęciu: W niedzielę Centrum Handlowe Focus odwiedzą Olciiak (na górze), Blowek (z lewej) i Naruciak.

Fot. mat. prasowe

Olciiak, Naruciak i Blowek, znacie ich? Jeżeli tak, to ich wizyta w Bydgoszczy jest dla Was pozycją obowiązkową. Nie znacie? To musicie ich poznać!

Wizyta znanych i lubianych youtuberów ma związek z Dniem Świętego Walentego. „Przygotowaliśmy pełne wrażeń i pozytywnych emocji spotkanie” – zapowiadają organizatorzy. Na scenie pojawi się w niedzielę Aleksandra Furka, czyli Olciiak, youtuberka, która swój kanał prowadzi już ponad dwa lata i w tym czasie zdobyła oddane i szerokie grono wielbicieli. Obok niej pojawi się Karol Gązwa znany lepiej jako Blowek, specjalista od gry Minecraft, jeden z bardziej znanych gamerów w Polsce. A na deser pojawi się naczelny żartowniś internetu, czyli Naruciak – Adrian Zimmerman.

Oprócz spotkania z osobistościami sieci w niedzielę będzie można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą kamery GoPro. Wystarczy zrobić sobie kreatywne zdjęcie z interpretacją walentynek – selfie, zdjęcie z drugą połówką, z bliskimi bądź przyjaciółmi. Zdjęcie należy oznaczyć hashtagami #FocusMallBydgoszcz oraz #FOCUSlovesYT. Nagrodzeni zostaną autorzy trzej najlepszych fotografii.

Scena zostanie umieszczona na parterze CH Focus obok sklepów Mango oraz H&M. Wstęp jest bezpłatny.

Powiązane treści