Bydgoszcz
20C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 4km/h E
H 20 • L 20
18C
Nd
21C
Pon
18C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZ narkotykami do pracy. I pod ich wpływem
IMG_20170505_133207
08.05.2017 | 14:48

Z narkotykami do pracy. I pod ich wpływem

Na zdjęciu: Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu.

Fot. mat. pras. KWP w Bydgoszczy

Amfetaminę i tabletki ekstazy zabrał ze sobą do pracy pewien 25-latek. Dowiedzieli się o tym bydgoscy policjanci i zatrzymali mężczyznę. Odpowie on nie tylko za posiadanie narkotyków. 

Do zatrzymania 25-latka doszło, gdy wykonywał on prace remontowe. Funkcjonariusze już wcześniej ustalili, że może on posiadać przy sobie zakazane substancje psychoaktywne i postanowili działać. Mężczyzna został zatrzymany przy ulicy Racławickiej.

Policjanci znaleźli przy nim narkotyki. – Jak się okazało, mężczyzna posiadał przy sobie „działkę” amfetaminy. Co więcej, próbował też pozbyć się sakiewki, w której miał kilka woreczków z amfetaminą oraz 40 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna został dowieziony do komisariatu na bydgoskim Śródmieściu. Badanie narkotesterem wykazało, że znajduje się pod wpływem amfetaminy – informuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania zakazanych substancji psychoaktywnych. Ponadto, odpowie też za podejmowanie pracy pod wpływem narkotyków. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści