Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 4 • L 3
2C
Sob
2C
Nd
3C
Pon
6C
Wt
6C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZ okazji Święta Niepodległości – zmiany w ruchu. Obejmą Śródmieście
Przemarsz ulicą 11 listopada 2018_SG (24)
10.11.2018 | 12:24

Z okazji Święta Niepodległości – zmiany w ruchu. Obejmą Śródmieście

Na zdjęciu: zdj. ilustracyjne

Fot. SG

Na czas wydarzeń z okazji Święta Niepodległości w Śródmieściu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

W związku z uroczystościami na Placu Wolności oraz Bydgoskim Biegiem Niepodległości w niedzielę, 11 listopada od godziny 8:00 nastąpi wyłączenie z ruchu aut Placu Wolności oraz ulic Gimnazjalnej i Piotra Skargi. Nie będzie możliwt dojazd do ulicy Gdańskiej ulicami: Gimnazjalną, Plac Wolności, Konarskiego i Piotra Skargi. W sobotę, od godziny 17:00 zacznie za to obowiązywać zakaz parkowania na ulicy Gimnazjalnej.

Po godzinie 15:00 zaczną natomiast obowiązywać utrudnienia związane z Bydgoskim Biegiem Niepodległości, który wystartuje o godzinie 15:45. Jego trasę wytyczono następującymi ulicami: Plac Wolności,. Gdańska, Kamienna, Sułkowskiego, Chodkiewicza, 20 Stycznia 1920r., Paderewskiego, Staszica, 3 Maja, Piotra Skargi, Konarskiego, Jagiellońska i 19 Marca 1981r. Ruch drogowy będzie wstrzymywany wyłącznie na czas trwania biegu. Po przebiegnięciu ostatniego z biegaczy, służby porządkowe – organizatora zawodów wraz z policją będą przywracały ruch. Utrudnienia będą obowiązywać do około godziny 18:00.

TRASA BYDGOSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI 2018

bydgoski bieg niepodległości

Przypominamy, że zarówno 11, jak i 12 listopada – który jest dniem wolnym – komunikacja miejska będzie kursować według niedzielnych rozkładów jazdy.


Powiązane treści