Bydgoszcz
2C
91% wilgotność
Wiatr: 2km/h ENE
H 2 • L 2
3C
Sob
5C
Nd
5C
Pon
9C
Wt
8C
Sr
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZ „pistoletem” w ręku wkroczył do sklepu. Zabrał pieniądze i uciekł
policja_KWP BDG
27.02.2017 | 10:53

Z „pistoletem” w ręku wkroczył do sklepu. Zabrał pieniądze i uciekł

Mężczyzna jest już w rękach policji.

Na zdjęciu: Mężczyzna został aresztowany na dwa miesiące.

Fot. materiały prasowe KWP w Bydgoszczy

Dwa miesiące w areszcie spędzi 34-latek, który napadł na jeden ze sklepów spożywczych na terenie Bydgoszczy. Mężczyzna odpowie przed sądem, który może wymierzyć mu karę nawet 12 lat pozbawienia wolności. 

Zdarzenie miało miejsce w sklepie przy ulicy Nakielskiej. W ubiegły wtorek po południu wszedł do niego zamaskowany mężczyzna. – Napastnik przedmiotem przypominającym pistolet zażądał wydania pieniędzy. Po tym jak ekspedientka wydała mu niewielką ilość gotówki, sprawca uciekł – relacjonuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Informacja o zdarzeniu dotarła do policjantów z bydgoskiego Błonia, którzy pojawili się na miejscu i zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. W wytypowaniu podejrzanego pomagali tez kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Mężczyznę zatrzymano we czwartek w jednym z mieszkań na terenie Szwederowa. Podczas przeszukania lokalu znaleziono kominiarkę i pneumatyczny pistolet. – Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, zatrzymany był już notowany za podobne przestępstwa – informuje podkom. Słomski.

34-latek usłyszał zarzut rozboju. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail