Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 7km/h W
H 4 • L 4
3C
Wt
0C
Sr
-0C
Czw
2C
Pt
0C
Sob
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaZa nami czwarta edycja Festiwalu Talentów Czwórki – „Aleja Gwiazd” [ZDJĘCIA]
Talenty Czwórki_SG (34)
20.03.2018 | 17:23

Za nami czwarta edycja Festiwalu Talentów Czwórki – „Aleja Gwiazd” [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Piętnaście prezentacji złożyło się na kategorię sceniczną Festiwalu Talentów Czwórki "Aleja Gwiazd".

Fot. Stanisław Gazda

Wydarzenie to na stałe wpisało się w tradycję IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i było prezentacją najróżnorodniejszych talentów uczniów szkoły, w której talent jest stylem życia, gdzie pasja, to mantra, a każda osoba biorąca udział w prezentacji twórczości uczniowskiej – to diament, który tylko czeka, aby go wyszlifować.

Dzisiaj, w kinoteatrze Adria miała miejsce prezentacja talentów w kategorii scenicznej. Widzowie mogli obejrzeć piętnaście występów konkursowych, wybierając poprzez głosowanie swojego faworyta – pretendenta do nagrody publiczności. Bezapelacyjnie wygrały, a dokładnie – wytańczyły tę nagrodę dziewczęta: Kinga Lubońska, Karolina Listwoń, Julia Pietraszak, Anna Witkowska i Julia Chełmińska.

Nagrody przyznane zostały także autorom siedemnastu prac plastycznych i fotograficznych, które przez dwa minione tygodnie prezentowane były na szkolnych korytarzach. W tej dziedzinie zwyciężyła Małgorzata Gonia. Tradycyjnie również wręczona została nagroda dyrektora szkoły. Ta przypadła w udziale Konstancji Ferenc, która zaśpiewała piosenkę zatytułowaną „He plays the violin”.

Podobne wpisy

Powiązane treści