Bydgoszcz
-3C
Śnieg
92% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H -3 • L -3
0C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-1C
Pon
-3C
Wt
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaInowrocławNa sygnaleZabrał kluczyki i ukradł samochód. Świadkowie szybko go dogonili
policja_1200x800
27.04.2016 | 09:01

Zabrał kluczyki i ukradł samochód. Świadkowie szybko go dogonili

26-latek postanowił zakończyć wizytę w barze kradzieżą samochodu.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali złodzieja po otrzymaniu zgłoszenia.

Fot. archiwum

Do pościgu za złodziejem doszło w poniedziałek w Inowrocławiu. Najpierw świadkowie kradzieży pozbawili mężczyznę łupu, a potem został on ujęty przez policjantów.

W poniedziałek podczas pobytu w jednym z barów w Inowrocławiu 26-latek upatrzył sobie zaparkowany w pobliżu samochód marki Peugeot Partner. Auto należało do jednego z pracowników lokalu. Mężczyzna odwrócił uwagę zebranych osób, zabrał kluczyki i ukradł peugeota. Świadkowie natychmiast zauważyli odjeżdżający samochód i gdy ten zatrzymał się na chwilę, doskoczyli do pojazdu i odzyskali kluczyki, a złodziej musiał ratować się ucieczką.

O zdarzeniu poinformowana została policja. Mundurowi zauważyli sprawcę na jednej z ulic i po krótkim pościgu zatrzymali go. Inowrocławianin był nietrzeźwy, a w czasie przeszukania okazało się, że ma przy sobie woreczek ekstazy. Mężczyzna trafił do aresztu i we wtorek usłyszał zarzuty: kradzieży z włamaniem do samochodu, kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Powiązane treści