Bydgoszcz
24C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 24 • L 24
25C
Czw
27C
Pt
12C
Sob
14C
Nd
15C
Pon
ZDMiKP: Kolizja w pobliżu przystanku Gdańska/Stadion Zawisza. Możliwe są opóźnienia.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZakazy zatrzymywania się i zamknięte ulice. Będą zmiany w organizacji ruchu na Święto Niepodległości
Bdg_Gdanska_D-S_2_07-2013
09.11.2017 | 12:46

Zakazy zatrzymywania się i zamknięte ulice. Będą zmiany w organizacji ruchu na Święto Niepodległości

Zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta.

Na zdjęciu: ZDMiKP zaplanował zmiany w centrum miasta.

Fot. Pit1233/archiwum

W sobotę będziemy świętować 99. rocznicę odzyskania niepodległości. W związku z wydarzeniami zaplanowanymi z tej okazji Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej wprowadzi zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone na placu Wolności, ul. Gimnazjalnej, Piotra Skargi, Konarskiego, Gdańskiej, Kamiennej, Sułkowskiego, Chodkiewicza, 20 Stycznia, Paderewskiego, Staszica, Kołłątaja i Libelta. Na potrzeby obu wydarzeń zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywaniu się na ul. 20 Stycznia przed filharmonią (od 9 listopada od godz. 17) i na placu Wolności oraz ul. Gimnazjalnej (od 10 listopada od godz. 17).

Plac Wolności, Gimnazjalna i Skargi zostaną zamknięte dla ruchu kołowego 11 listopada o godz. 8. Dlatego też dojazd do ul. Gdańskiej przez Gimnazjalną i plac Wolności oraz Konarskiego, Skargi, Gimnazjalną i plac Wolności będzie niemożliwy. Na pozostałych ulicach ruch drogowy będzie wstrzymywany wyłącznie na czas trwania biegu, począwszy od 14:45. Po przebiegnięciu ostatniego z biegaczy służby porządkowe organizatora zawodów wraz z policją będą przywracały porządek na drogach. Końca utrudnień należy spodziewać się około godz. 18.

Powiązane treści