Bydgoszcz
4C
Słonecznie
29% wilgotność
Wiatr: 5km/h NW
H 4 • L 4
1C
Czw
2C
Pt
4C
Sob
6C
Nd
7C
Pon
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZakróluje salsa!
El Sol Salsa Festival-plakat_1200x800
12.11.2015 | 09:30

Zakróluje salsa!

Tylko na jeden dzień zagości w Bydgoszczy El Sol Salsa Festival

Na zdjęciu: Karaibskie słońce, latynoskie rytmy...Nie potrzeba wysilać wyobraźni. Wszystko to podczas koncertu Hectora del Rio Torres oraz zespołu Nando del Rio.

Fot. Materiały organizatora

13 listopada br. w Klubie Kuźnia przy ulicy Gdańskiej 67 w Bydgoszczy o godz. 21.00, rozpocznie się jedna z cyklu imprez w gorących, latynoskich rytmach w ramach festiwalu  El Sol Salsa Festival. To za ich sprawą żar karaibskiego słońca dotrze do Bydgoszczy. Koszt wstępu – 20 zł. Bilety dostępne w Klubie Kuźnia. Ale w dniu imprezy warto odszukać na ulicach Bydgoszczy roztańczonej ekipy salsy i upolować darmową wejściówkę!

El Sol Salsa Festival to najważniejsze wydarzenie europejskiej sceny salsowej, które niezmiennie od jedenastu lat przyciąga tłumy oddanych fanów i entuzjastów tego tańca.

Podczas bydgoskiej imprezy wystąpią – niezwykle charyzmatyczny artysta Hector del Rio Torres oraz pochodzący z Karaibów zespół Nando del Rio. Nie zabraknie animacji tanecznych serwowanych przez profesjonalnych tancerzy. Spontaniczna energia, żywiołowa radość i optymizm, to cechy charakterystyczne tego wydarzenia.

Hector Del Rio Torres – artysta urodzony i wychowany w Hawanie. Dorastał wśród dźwięków afrokubańskich bębnów i gorącej atmosfery bajecznie pięknej wyspy, co wpłynęło na jego twórczość. Tancerz, muzyk i DJ, który sprawi, że każda impreza będzie niezapomniana. Wcielając się w rolę DJ-a Habanero, dynamicznie prowadzi wszystkich w świat gorących latynoskich rytmów!

Natomiast dzięki pozytywnym brzmieniom znanego kubańskiego zespołu Nando del Rio i porywającym pokazom choreograficznym będzie można zasmakować karaibskiej kultury wszystkimi zmysłami.

Hector Del Rio Torres odwiedzi ośrodki studenckie, aby wraz ze swoimi tancerzami zaprosić do żywiołowej zabawy.

 

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail