Bydgoszcz
14C
Słonecznie
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 14 • L 14
13C
Pt
13C
Sob
11C
Nd
13C
Pon
12C
Wt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczZamrożona kasa, czyli amfetamina znaleziona w… lodówce
NARKOTYKI 600 gram 060
05.09.2016 | 13:13

Zamrożona kasa, czyli amfetamina znaleziona w… lodówce

26-latek ze Śródmieścia już nie pohandluje...

Na zdjęciu: Woreczki strunowe z "amfą".

Fot. Stanisław Gazda

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 19 woreczków z amfetaminą i jeden z marihuaną. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Ustalenia kryminalnych z bydgoskiego Śródmieścia doprowadziły do zatrzymania dwojga bydgoszczan podejrzewanych o posiadanie narkotyków. 26-letni mężczyzna oraz 21-letnia kobieta wpadli w ręce funkcjonariuszy, gdy wychodzili z mieszkania. Zgodnie twierdzili, że nic nie wiedzą na temat narkotyków. Jednak przeszukanie ich mieszkania udowodniło, co innego. W lodówce policjanci zabezpieczyli 19 woreczków strunowych z zawartością białego proszku oraz jeden woreczek z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to amfetamina oraz marihuana.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci ustalili, że narkotyki należały do 26-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyzna będzie musiał trzy razy w tygodniu stawić się w śródmiejskim komisariacie.

Podobne wpisy

Powiązane treści