Bydgoszcz
3C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 3 • L 3
7C
Pon
12C
Wt
7C
Sr
12C
Czw
10C
Pt
W środę, 12 kwietnia ukaże się kwietniowy numer MetropoliaBydgoska.PL w druku. Wersję PDF udostępnimy około godziny 20:00. Zapraszamy!
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza ma nowego prezesa. Powrót na stanowisko
stadion Zawiszy Bydgoszcz
24.10.2016 | 11:04

Zawisza ma nowego prezesa. Powrót na stanowisko

W piątek zarząd wybrał nowego prezesa.

Na zdjęciu: CWZS Zawisza ma nowego prezesa.

Fot. archiwum

Waldemar Keister ponownie został prezesem CWZS Zawisza. Jest to dla niego powrót na stanowisko po kilkunastu miesiącach.

Uchwałę o powołaniu Keistera zarząd CWZS Zawisza podjął podczas piątkowego posiedzenia. Keister to były kajakarz, a od lat prezes klubowego stowarzyszenia kajakowego. Szefem CWZS Zawisza był już w latach 2011-2015.

Czytaj także: Prokuratura zajęła się Zawiszą. Spółka wyłudziła pieniądze?

Keister został wybrany po raz pierwszy, gdy jego poprzednika Sebastiana Chmarę nominowano na zastępcę prezydenta miasta, a pożegnał się ze stanowiskiem po czterech latach, gdy trwał konflikt kibiców z Radosławem Osuchem. Rezygnacja nastąpiła po ustawieniu na boisku trumien, na co prezydent Rafał Bruski zareagował chęcią przekazania zarządzania obiektami przy ul. Gdańskiej spółce WKS Zawisza. Od tego momentu obowiązki prezesa pełnił ppłk. Dariusz Bednarek.

Obecnie w CWZS nie ma już ani Stowarzyszenia Piłkarskiego, ani spółki, która tydzień temu została wykluczona ze struktur związku.

Powiązane treści