PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza po kolejnym sparingu. Zremisował z Legionem Warszawa

Zawisza po kolejnym sparingu. Zremisował z Legionem Warszawa

Bydgoszczanie mają za sobą już cztery sparingi.

Na zdjęciu:

Piłkarze SP Zawisza Bydgoszcz mają za sobą kolejny sparing. W sobotę w Potulicach zmierzyli się z gośćmi ze stolicy.

Rywalem Zawiszy byli juniorzy starsi Legionu Warszawa, którzy przebywają w Bydgoszczy na zgrupowaniu.Mecz rozpoczął się udanie dla Niebiesko-Czarnych, którzy po trafieniach Sergiusza Kota i Wojciecha Lewandowskiego prowadzili już 2:0. Następnie Legion ruszył do ataków, dzięki czemu strzelił gola kontaktowego, lecz tuż po przerwie na 3:1 podwyższył Wojciech Ruczyński. Po tej bramce gra bydgoszczan załamała się i warszawianie zyskali przewagę, którą udokumentowali dwoma golami, doprowadzając do remisu 3:3.

W bramce zespołu Zawiszy stali związany już w przeszłości z klubem Artur Gajewski oraz wychowanek Chemika Bydgoszcz Marcin Niwiński. Pierwszy sparing podczas tego okresu przygotowawczego rozegrał także wychowanek Zawiszy, Szymon Makulski.

Mecz sparingowy
ZAWISZA BYDGOSZCZ – LEGION WARSZAWA 3:3 (2:1)
Sergiusz Kot, 19′, Wojciech Lewandowski 23′, Wojciech Ruczyński 47′ – Mikołaj Pusek 34′, Kamil Kulszczek 59′, Michał Lichota 82′

Zawisza (I połowa): Gajewski – Kuczawski, Ettinger, Każuro, Sobacki (38′ Szymański) – Ziemba, Łożyński, Błażejewicz, Lewandowski – Kot – Ruczyński.

Zawisza (II połowa): Niwiński – Lewandowski, Kaźmierski, Wysocki, Szymański, Lewandowski, Każuro, Błażejewicz, Ziemba (60′ Makulski) – Kot – Ruczyński oraz zawodnicy wchodzący na zmiany powrotne.