Bydgoszcz
-5C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -5 • L -5
-3C
Wt
-3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza rozstał się z obrońcą. Dla kibiców – promocje
stadion Zawiszy Bydgoszcz
01.03.2016 | 08:46

Zawisza rozstał się z obrońcą. Dla kibiców – promocje

Działacze klubu przygotowali promocje dla kibiców na mecz z Pogonią Siedlce.

Na zdjęciu: Klub liczy, że na stadionie licznie stawią się panie.

Fot. LG/archiwum

W sobotę bydgoski Zawisza zmierzy się z Pogonią Siedlce. W spotkaniu tym na pewno nie wystąpi Łukasz Nawotczyński, zaś klub liczy, że dzięki promocji do wizyty na trybunach zachęci kobiety.

Zawisza poinformował o rozstaniu z Łukaszem Nawotczyńskim w poniedziałek. Obrońca w ciągu trzech lat występów w Zawiszy wystąpił we wszystkich rozgrywkach w 50 meczach, a dużo czasu stracił z powodu kontuzji i zawieszenia za korupcję. W grudniu został wystawiony na listę transferową, a wczoraj klub doszedł z 33-latkiem do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu.

W sobotę zawiszanie podejmą w pierwszym tegorocznym meczu ligowym Pogoń Siedlce. Każda pani, która pojawi się na meczu wejdzie na trybuny za złotówkę, a po zachowaniu biletu otrzyma zaproszenie na zwiedzanie stadionu, podczas którego funkcję przewodników będą pełnić zawodnicy. Bilet będzie uprawniał także do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej zespołu i zrobienia sobie pamiątkowej fotografii lub selfie z wybranymi piłkarzami. Aby promocja była ważna, trzeba w czasie meczu zrobić selfie, na którym zaprezentuje się doping oraz zachować swoją wejściówkę, a także bilet osoby towarzyszącej. Szczegóły można znaleźć na klubowej stronie internetowej. Oprócz atrakcji na Dzień Kobiet, klub przygotował też inne promocje. Okazanie biletu z meczu z Pogonią będzie uprawniało do 50% zniżki na mecz z GKS-em Bełchatów.

Początek sobotniego meczu zaplanowano na godzinę 17:00.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail