Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
24C
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza w Hiszpanii bez porażki. Kolejny gol Angielskiego
Sparing - Zawisza-Olimpia - LG (14)
25.02.2016 | 23:06

Zawisza w Hiszpanii bez porażki. Kolejny gol Angielskiego

Na zdjęciu: Piłkarze Zawiszy mają powody do zadowolenia po zgrupowaniu w Hiszpanii.

W ostatnim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w Hiszpanii piłkarze Zawiszy Bydgoszcz pokonali UD Los Barrios 2:1.

Wynik już w piątej minucie gry otworzył Karol Angielski, który tym samym zdobył swoją drugą bramkę podczas zgrupowania w Hiszpanii. Miejscowi wyrównali po kwadransie i remis utrzymał się niemal do końca meczu. W 82. minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił Jakub Łukowski.

Zawisza rozegrał w Hiszpanii trzy mecze – dwukrotnie wygrał (z Amkarem Perm i UD Los Barrios) oraz raz zremisował (z Dynamem Moskwa). W sobotę podopieczni Zbigniewa Smółki rozegrają ostatni sparing przed startem rozgrywek ligowych i podejmą Chojniczankę Chojnice.  Początek spotkania o godzinie 11:00.