-9C
-8C
-1C
PILNE: Tramwaje ponownie nie kursują ulicą Chodkiewicza. Linie nr 4 i 6 skierowane są do pętli Las Gdański, możliwe są także opóźnienia kursów - podało ZDMiKP.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza wygrał sparing w Hiszpanii. I ma nowego straniero
Szymon Lewicki
18.02.2016 | 18:58

Zawisza wygrał sparing w Hiszpanii. I ma nowego straniero

Bramka Szymona Lewickiego zapewniła zawiszanom wygraną nad zespołem rosyjskiej ekstraklasy - Amkarem Perm.

Na zdjęciu: Szymon Lewicki (w środku) pokonał bramkarza rosyjskiego zespołu w końcówce meczu.

Zawisza Bydgoszcz rozegrał drugi sparing podczas pobytu na zgrupowaniu w hiszpańskiej Marbelli. W czwartek zespół Zbigniewa Smółki pokonał rosyjski Amkar Perm 1:0.

Jedyna bramka w spotkaniu padła w jego samej końcówce – w 80 minucie Romana Gierusa (składy za 90minut.pl) pokonał najskuteczniejszy obecnie gracz I ligi – Szymon Lewicki. Przypomnijmy, że w poniedziałek zawiszanie zremisowali z Dynamem Moskwa 1:1. Wówczas do siatki trafił nowy nabytek bydgoskiego klubu – Karol Angielski. Przed bydgoszczanami jeszcze jeden sparing w trakcie obozu na Półwyspie Iberyjskim – w sobotnie popołudnie zmierzą się z FK Rostów.

Tymczasem w środę Zawisza poinformował o zakontraktowaniu nowego gracza. Do bydgoskiej drużyny dołączył Ukrainiec Roman Machulenko występujący ostatnio w Stomilu Olsztyn.

ZAWISZA BYDGOSZCZ – AMKAR PERM 1:0 (0:0)
Lewicki 80′

Zawisza (I połowa): Sapela – Kamiński, M’Voto, Stawarczyk, Igumanović, Arel, Drygas, Mica, Danielak, Michalik, Angielski.

Zawisza (II połowa): Węglarz – Michalik, M’Voto, Stawarczyk, Igumanović, Kona, Panajotow, Drygas, Patejuk, Łukowski, Lewicki.