Bydgoszcz
19C
Opady
82% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 19 • L 19
22C
Pt
20C
Sob
25C
Nd
17C
Pon
19C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza z nowym pomocnikiem. W Hiszpanii się nie sprawdził
gal arel fotwkszawisza
10.02.2016 | 18:18

Zawisza z nowym pomocnikiem. W Hiszpanii się nie sprawdził

Na zdjęciu: Gal Arel został nowym piłkarzem Zawiszy Bydgoszcz.

Fot. WKS Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz ma nowego pomocnika. Piłkarzem niebiesko-czarnych został pochodzący z Izraela Gal Arel.

Niespełna 27-letni zawodnik to defensywny pomocnik, ale w razie konieczność może też zagrać na środku obrony. Przez ostatnie pół roku występował w Gimnasticu Tarragona, jednak w hiszpańskiej Segunda Division (II poziom rozgrywek) przebywał na boisku zaledwie 68 minut. Na początku lutego jego kontrakt z klubem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Wcześniej Arel reprezentował barwy klubów z ojczyzny: Hapoelu Hajfa, Hapoelu Beer Sheva i Hapoelu Petah Tikva. Za sobą ma także kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach kraju.

W ostatnich tygodniach piłkarzami Zawiszy zostali Karol Danielak, Damian Michalik i Jean Yves M’voto. W środę nowy klub znalazł były już piłkarz niebiesko-czarnych, Giorgi Alawerdaszwili, który związał się z gruzińską Gurią Lanczchuti.

W piątek zawiszanie rozegrają ostatni przed odlotem na zgrupowanie do Hiszpanii mecz sparingowy. Spotkanie z Olimpią Grudziądz rozpocznie się o godzinie 11:30 na jednym z boisk przy ul. Gdańskiej.

Powiązane treści