Bydgoszcz
-5C
92% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H -5 • L -5
-3C
Wt
-3C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza z Olimpią na remis. Teraz pojedzie do Hiszpanii
Sparing - Zawisza-Olimpia - LG (21)
12.02.2016 | 18:24

Zawisza z Olimpią na remis. Teraz pojedzie do Hiszpanii

Pod znakiem zapytania stoi wyjazd Jakuba Smektały, który w meczu z grudziądzanami doznał urazu.

Na zdjęciu: Spotkanie z Olimpią było dla Damiana Ciechanowskiego (z prawej) okazją do gry przeciwko dawnym kolegom z drużyny.

Fot. Leszek Grabowski

W piątkowym meczu kontrolnym piłkarze Zawiszy Bydgoszcz zremisowali z Olimpią Grudziądz 2:2. Jeszcze w tym tygodniu zawiszanie wylecą na zgrupowanie do Hiszpanii.

Mecz z grudziądzanami podzielony był na 30-minutowe tercje, a lepiej zaczął się dla Zawiszy, który w 10. minucie objął prowadzenie po ładnej akcji zakończonej bramką Jakuba Smektały. W 35. minucie Karol Danielak strzałem z dystansu podwyższył na 2:0. W trzeciej części meczu, gdy Zbigniew Smółka zdecydował się wystawić zmienników, przyjezdnym udało się wyrównać. Obie bramki – w 63. i 69. minucie – zdobył Marcin Kaczmarek.

Po zakończeniu meczu bydgoski klub ogłosił listę zawodników, którzy w niedzielę wylecą na zgrupowanie do Hiszpanii. Brakuje na niej Smektały, który w spotkaniu z Olimpią doznał urazu i jego udział w obozie stoi pod znakiem zapytania. Znalazło się za to miejsce dla młodzieżowców: Jaya Jaskólskiego i Daniela Włosińskiego.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail