Bydgoszcz
15C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 15 • L 15
16C
Nd
15C
Pon
17C
Wt
18C
Sr
17C
Czw
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZawisza zapowiada prezentację drużyny. Zmieniły się data i miejsce
patryk_straszewski_krzysztof_bess_spzawisza
16.08.2017 | 13:06

Zawisza zapowiada prezentację drużyny. Zmieniły się data i miejsce

Na zdjęciu: Patryk Straszewski, nowy nabytek Zawiszy, wspólnie z prezesem Krzysztofem Bessem.

Fot. SP Zawisza

Nie w czwartek, ale w piątek i nie na Wyspie Młyńskiej, ale na Starym Rynku odbędzie się prezentacja A-klasowego zespołu Zawiszy Bydgoszcz.

CZYTAJ TAKŻE: Zawisza chciał zaprezentować się na Wyspie Młyńskiej. Ratusz się nie zgodził

Informację o zmianie czasu i miejsca akcji opublikowano na stronie ZawiszaFans.com. Początek prezentacji zaplanowano na godzinę 19:00. Tym samym odbędzie się ona w przeddzień startu rozgrywek – pierwszy mecz Zawiszy z GLKS-em Dobrcz (w Potulicach) zostanie rozegrany w sobotę, 19 sierpnia o godzinie 17:00.

Jak informują kibice niebiesko-czarnych, prezentacja została zgłoszona jako zgromadzenie. To pokłosie braku zgody ratusza na użyczenie Wyspy Młyńskiej, gdzie pierwotnie planowano zorganizować przedsezonowe spotkanie Zawiszy (więcej na ten temat pisaliśmy w artykule podlinkowanym powyżej).

„Na prezentacji przedstawiona zostanie cała drużyna wraz z nowo zakontraktowanymi zawodnikami” – zapowiadają sympatycy bydgoskiego klubu. Wśród nich pojawi się także najnowszy nabytek Zawiszy – 24-letni Patryk Straszewski, syn i bratanek eks-zawiszanin Krzysztofa oraz Pawła. Dwa ostatnie sezony spędził w Unii Janikowo, w 57 meczach strzelając dla niej 27 goli. Warto dodać, że jego szkoleniowcem w janikowskim klubie był aktualnie prowadzący Zawiszę Jacek Łukomski. Wcześniej do drużyny dołączyli ponadto: Artur Cielasiński, Tomasz Detmer i Tomasz Stachewicz.

Powiązane treści