Bydgoszcz
18C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 18 • L 18
25C
Sob
22C
Nd
24C
Pon
23C
Wt
23C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZderzenie z udziałem kilku pojazdów w Myślęcinku. Były spore utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]
policja_wolny dostep
14.05.2017 | 13:39

Zderzenie z udziałem kilku pojazdów w Myślęcinku. Były spore utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA]

Na zdjęciu: Ruch w okolicach Myślęcinka był przez kilkadziesiąt minut utrudniony.

Fot. archiwum

Aż sześć pojazdów brało udział w zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Gdańskiej w rejonie Myślęcinka w niedzielne wczesne popołudnie. Z powodu zatoru na drodze swoje trasy tymczasowo zmieniły trzy linie autobusowe.

Z pierwszych informacji wynika, że do zderzenia doszło w rejonie zjazdu na parking zorganizowany w pasie zieleni przy ul. Gdańskiej, kilkaset metrów od pętli autobusowej Myślęcinek. Okoliczności zdarzenia nie są znane, ale służby ratunkowe, w tym pogotowie ratunkowe i straż pożarna, są już na miejscu.

Linie nr 52, 93 oraz 94 trasowane przez rejon Myślęcinka jeżdżą obecnie przez ulicę Armii Krajowej oraz Zamczysko.


AKTUALIZACJA – godz. 14:15

Jak poinformował nas Piotr Duziak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji, do zdarzenia doszło o godzinie 12:20. W kolizji – na szczęście, nikt nie odniósł obrażeń – wzięły udział początkowo dwa auta, których zderzenie spowodowało uszkodzenie kolejnych czterech pojazdów zaparkowanych w rejonie zdarzenia.

Tuż przed godziną 14:00 ruch na ulicy Gdańskiej został przywrócony. Na swoje stałe trasy wróciły autobusy komunikacji miejskiej ww. linii.

Powiązane treści