Bydgoszcz
7C
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 7 • L 7
7C
Wt
5C
Sr
14C
Czw
11C
Pt
9C
Sob
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZeus zagra w Bydgoszczy
zeus
21.04.2016 | 02:33

Zeus zagra w Bydgoszczy

Raper wystąpi na Festiwalu Nowe Spojrzenie.

Na zdjęciu: Fragment teledysku Zeusa do utworu "Jesteśmy dziećmi".

Fot.

Już za nieco ponad miesiąc (22 maja) odbędzie się Festiwal Nowe Spojrzenie. Wśród artystów, którzy pojawią się na koncertowej scenie znalazł się jeden z czołowych polskich raperów – Zeus.

Zeus, czyli Kamil Rutkowski, jest związany z muzyką od wielu lat. Swoją pierwszą solową płytę wydał w 2007 r. W ubiegłym roku wyszedł album „Zeus. Jest super”. Obecnie jest on członkiem grupy muzycznej Pierwszy Milion. Nagrywa również filmiki tworzące serię „JEST SUPER. VLOG”, którą można obejrzeć na YouTube. W nagraniach Zeus porusza kwestię intrygujące jego fanów.

Oprócz Zeusa na festiwalu zagra również rockowy zespół TSA oraz Chusti specjalizujący się w koncertach ewangelizacyjnych. Festiwal Nowe Spojrzenie organizują osoby bardzo mocno związane z kościołem, które pragną w ten sposób uświadomić innym, że kościół to wspólnota ludzi szczęśliwych z powodu życia obranymi wartościami, realizujących swoje pasje i lubiących dobrą zabawę. Prócz tego ideą festiwalu jest też inne spojrzenie na Bydgoszcz oraz na młodość.

Więcej informacji na temat festiwalu już wkrótce pojawi się na naszej stronie.

Powiązane treści