Bydgoszcz
16C
Opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 16 • L 16
16C
Czw
19C
Pt
18C
Sob
26C
Nd
30C
Pon
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZłe wieści z Sępólna Krajeńskiego: Niewyjaśniony zgon i pożar
PSP Sępólno Krajeńskie
01.05.2017 | 21:53

Złe wieści z Sępólna Krajeńskiego: Niewyjaśniony zgon i pożar

Na zdjęciu: PSP Sępólno Krajeńskie.

Fot. PSP Sępólno Krajeńskie.

To nie był szczęśliwy dzień…

Do mieszkania przy  ul. Odrodzenia wezwał strażaków złożony chorobą mężczyzna, zaniepokojony zbyt długim czasem przebywania jego syna w łazience i niereagowaniem na przywołanie. Strażacy, którzy wyważyli drzwi od łazienki  zastali 54-letniego mężczyznę siedzącego bez oznak życia na obrzeżu wanny. Zadysponowano także Zespół Ratownictwa Medycznego, ponieważ ojciec, dowiedziawszy się, co się stało, poczuł się słabo. Co było przyczyną śmierci 54-latka ustala policja i potwierdzi sekcja zwłok.

Ulica Bema. Około godziny piętnastej dwa zastępy strażaków PSP gasiły pożar w korytarzu budynku mieszkalnego, spowodowany przez żar, który wypadł z niezabezpieczonego pieca i trafił na łatwopalne materiały. Spaleniu uległa część mebli znajdujących się w sąsiedztwie źródła ognia. Skutek tego pożaru, to także dwie osoby poszkodowane – mężczyzna próbujący gasić ogień, który poparzył kończyny dolne i uległ podtruciu dymem oraz jego żona, również pomagająca przy gaszeniu pożaru. która przewróciła się i doznała uszkodzenia kończyny górnej.

Powiązane treści