Bydgoszcz
13C
Słonecznie
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSE
H 13 • L 13
16C
Wt
16C
Sr
16C
Czw
14C
Pt
13C
Sob
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleZłodziej na myjni samochodowej. Rzucił się na… odkurzacz!
zatrzymany podejrzany
15.10.2017 | 11:50

Złodziej na myjni samochodowej. Rzucił się na… odkurzacz!

Na zdjęciu: Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Fot. materiały prasowe policji

Zarzut kradzieży z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających usłyszał 32-letni mieszkaniec gminy Kcynia. Mężczyzna rzucił się na odkurzacz znajdujący się na terenie myjni samochodowej.

Do zdarzenia doszło w nocy z 28 na 29 września br. Jak wynikało z zawiadomienia jakie przyjęli szubińscy mundurowi, nieznany sprawca uszkodził obudowę odkurzacza znajdującego się na terenie myjni samochodowej i ze znajdującego się w jego wnętrzu pojemnika ukradł pieniądze. Łączne straty wyniosły prawie 1000 złotych.

Sprawą zajęli się szubińscy kryminalni. Funkcjonariusze ustalili personalia podejrzanego i udali się do jego miejsca zamieszkania. Jednak okazało się, że mężczyzna znajduje się w innym miejscu. – Podejrzany został zatrzymany w miniony wtorek w jednym z hoteli w gminie Szubin. Dodatkowo podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim woreczek strunowy z niewielką ilością amfetaminy – informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

32-latek usłyszał zarzut za kradzież z włamaniem oraz posiadanie środków odurzających oraz trafił do policyjnego aresztu. – Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa zostanie przekazana do oceny sądu – mówi mł. asp. Andrzejewska.

Powiązane treści