Bydgoszcz
17C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 17 • L 17
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
30C
Sr
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZłodziej paliwa zatrzymany w Fordonie. Był pijany
policja_wolny dostep
07.07.2017 | 08:06

Złodziej paliwa zatrzymany w Fordonie. Był pijany

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kradł paliwo.

Fot. archiwum

Policjanci z Fordonu zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież. Mężczyzna wpadł, gdy wynosił paliwo z jednej bydgoskich firm. Zatrzymany był pijany.

W środę około godziny 3 policjanci z bydgoskiego Fordonu, patrolując ulicę Wyzwolenia, zauważyli podejrzane zachowanie osoby wychodzącej z terenu jednej z firm. Mężczyzna na widok radiowozu wyrzucił trzymaną w ręku plastikową bańkę.

Jak się okazało, w bańce znajdował się olej napędowy, a ubranie 20-latka było nim przesiąknięte. W trakcie rozmowy mężczyzna nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć, skąd posiada paliwo. Ślady prowadziły jednak na teren budowy, z której podejrzewany ukradł bańkę. Mężczyzna został zatrzymany. Był pijany –  miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z fordońskiego komisariatu na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Powiązane treści