Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H -4 • L -4
-13C
Wt
-12C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZmarł ojciec rodziny rannej w wybuchu w Bydgoszczy
byszewska_wybuch_pomoc
19.10.2016 | 21:56

Zmarł ojciec rodziny rannej w wybuchu w Bydgoszczy

W szpitalach nadal znajdują się jego żona i córka.

Na zdjęciu: Eksplozja doszczętnie zniszczyła dom rodziny Adamowiczów.

Fot. Facebook / Pomoc dla Amelki, Oli i Daniela

Zmarł ojciec rodziny poszkodowanej w wybuchu przy ul. Byszewskiej. Informację przekazano w środę po południu.

Daniel Adamowicz poniósł liczne obrażenia w wybuchu gazu, do którego doszło 9 października w budynku przy ul. Byszewskiej na Czyżkówku. W ostatnich dniach znajdował się w stanie krytycznym. W środę po południu poinformowano, że mężczyzna zmarł.

„Wszystkich znajomych prosimy o wstrzymanie się z telefonami do rodziny Daniela i Oli i przekazywanie kondolencji później lub ewentualnie w formie wiadomości” – poinformowano na stronie „Pomoc dla Amelki, Oli i Daniela”. Strona w ramach żałoby wstrzymała się na 24 godziny z aktualnościami i odpowiedziami na wiadomości, prosząc o wyrozumiałość.

W kończącym się właśnie tygodniu jego córka, 7-letnia Amelka przeszła pierwszy przeszczep skóry. Została także wybudzona ze śpiączki. Na szczęście okazało się, że wzrok, o którego stan obawiali się lekarze, jest nienaruszony – dziewczynka widzi. Czytaj więcej o możliwościach pomocy rodzinie.

Powiązane treści