Bydgoszcz
12C
Słonecznie
32% wilgotność
Wiatr: 4km/h NNW
H 12 • L 12
5C
Sob
5C
Nd
8C
Pon
12C
Wt
9C
Sr
PILNE: Źle zaparkowany pojazd na ul. Chodkiewicza. Tramwaje linii nr 4 i 6 skierowane zostały na Las Gdański.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZmiana terminarza Nice PLŻ. Inauguracja Polonii jednak na wyjeździe
Polonia_Stadion_Sportowa
03.03.2016 | 23:05

Zmiana terminarza Nice PLŻ. Inauguracja Polonii jednak na wyjeździe

W czwartek poinformowano o zmienieniu całego terminarza Nice PLŻ

Na zdjęciu: Pierwszy mecz ligowy na stadionie Polonii odbędzie się 3 kwietnia.

Fot. ST/archiwum

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała o zmianie terminarza Nice PLŻ. Żużlowcy Polonii pierwszy mecz na własnym torze pojadą nie w wielkanocny poniedziałek, a dopiero tydzień później.

Polonia zainauguruje rozgrywki ligowe 28 marca w Opolu. Sześć dni później podopieczni Jacka Golloba zmierzą się na Sportowej ze Speedway Instal Wandą Kraków.

Z nowego terminarza zostały wykluczone terminy środowe. Aby uniknąć pauz, mecze pomiędzy Kolejarzem Opole a Holistic Polska Rawicz odbędą się w czasie play-offów.

I runda – 28 marca 2016 r. (poniedziałek)
Speedway Wanda Instal Kraków – KSM Krosno
SC Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Rzeszów – KŻ Orzeł Łódź
Polonia Piła – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz

II  runda – 3 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Instal Kraków
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal Rzeszów
KSM Krosno –  Lokomotiv Daugavpils
Holistic – Polska Rawicz – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

III runda – 10 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów – KSM Krosno
Polonia Piła – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Kolejarz Opole – Speedway Wanda Instal Kraków

IV runda – 17 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów
Speedway Wanda Instal Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
KSM Krosno – Polonia Piła
Holistic – Polska Rawicz – Orzeł Łódź

V runda – 24 kwietnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – KSM Krosno
KŻ Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal Rzeszów – Speedway Wanda Instal Kraków
Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – SC Lokomotiv Daugavpils

VI runda – 1 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Stal Rzeszów
KSM Krosno – Orzeł Łódź
Holistic – Polska Rawicz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VII runda – 8 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Speedway Wanda Instal Kraków
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KSM Krosno
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Kolejarz Opole – Stal Rzeszów

VIII runda – 22 maja 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Instal Kraków – Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Stal Rzeszów – Polonia Piła
Holistic – Polska Rawicz – KSM Krosno

IX runda – 29 maja 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Stal Rzeszów
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Instal Kraków
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz
Kolejarz Opole – Polonia Piła

X runda – 5 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno
Speedway Wanda Instal Kraków – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Stal Rzeszów – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Piła

XI runda – 19 czerwca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Speedway Wanda Instal Kraków
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła – Stal Rzeszów
Kolejarz Opole – KSM Krosno

XII runda – 26 czerwca 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Instal Kraków – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
KSM Krosno – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Holistic – Polska Rawicz – Stal Rzeszów

XIII runda – 10 lipca 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – KSM Krosno
Stal Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Speedway Wanda Instal Kraków
Kolejarz Opole – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

XIV runda – 5 sierpnia 2016 r. (piątek)
Polonia Bydgoszcz – Polonia Piła
Speedway Wanda Instal Kraków – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
KSM Krosno – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Holistic – Polska Rawicz – Lokomotiv Daugavpils

XV runda – 21 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
SC Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Instal Kraków
Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
Polonia Piła – KSM Krosno
Kolejarz Opole – Orzeł Łódź

XVI runda – 28 sierpnia 2016 r. (niedziela)
Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
Orzeł Łódź – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
KSM Krosno – Stal Rzeszów
Holistic – Polska Rawicz – Speedway Wanda Instal Kraków

XVII runda – 4 września 2016 r. (niedziela)
Speedway Wanda Instal Kraków – Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils – KSM Krosno
Stal Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła – Orzeł Łódź
Kolejarz Opole – Eko-Dir Włókniarz Częstochowa

XVIII runda – 11 września 2016 r. (niedziela)
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Polonia Piła
Orzeł Łódź – Stal Rzeszów
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
KSM Krosno – Speedway Wanda Instal Kraków
Holistic – Polska Rawicz – Polonia Bydgoszcz

18 września 2016 r. (niedziela)
1 runda finałowa
Kolejarz Opole – HOLISTIC-POLSKA Rawicz

25 września 2016 r. (niedziela)
2 runda finałowa
HOLISTIC-POLSKA Rawicz – Kolejarz Opole

Powiązane treści