Bydgoszcz
20C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 21 • L 20
23C
Wt
27C
Sr
22C
Czw
21C
Pt
20C
Sob
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZmiany w funkcjonowaniu stoku narciarskiego. Obowiązują od najbliższego poniedziałku
Stok Myślęcinek_rozpoczęcie sezonu_SG (17)
02.03.2018 | 10:56

Zmiany w funkcjonowaniu stoku narciarskiego. Obowiązują od najbliższego poniedziałku

Zmiany obowiązywać będą od najbliższego poniedziałku.

Na zdjęciu: Stok narciarski w Myślęcinku zmienia godziny otwarcia.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku poinformował o zmianach godzin funkcjonowania stoku narciarskiego.

Jak informuje rzecznik prasowa LPKiW Bożena Hennig, stok jest czynny. – Przygotowane są dwa wyciągi i dwie trasy zjazdowe. Stok jest ratrakowany, panują na nim bardzo dobre warunki narciarskie – mówi Hennig.

Od najbliższego poniedziałku, zmianie ulegają godziny funkcjonowania stoku. Od 5 marca, w dni powszednie (poniedziałek – piątek), będzie on czynny w godz. 14:00 – 21:00 (kasy czynne od 14:00 do 20:0)) , zaś w weekendy w godz. 10:00 – 21:00 (kasa czynna w godz. 10:00 – 20:00). Dla dzieci przy stoku przygotowano pas do zjazdu na sankach. Przedstawicielka parku informuje, że w innych punktach stoku – to jest od strony parkingu, czy tuż obok wyciągów obowiązuje zakaz zjazdu.

Bez zmian pozostają za to ceny wejściówek. Jeden zjazd od poniedziałku do piątku (do godz. 15:00) kosztuje 1,5 zł, a po godz. 15:00 w piątek, sobotę, niedzielę i święta ten koszt wyniesie 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny. Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Za 50 minut lekcji szusowania jedna osoba zapłaci 60 zł. Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Dojazd do stoku wyłącznie od ulicy Konnej. Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.


Powiązane treści