Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
97% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 0 • L 0
-2C
Pon
-2C
Wt
-4C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaZmiany w komunikacji. W niedzielę autobusy pojadą inaczej
Wnętrze autobusu - LG
10.09.2016 | 13:45

Zmiany w komunikacji. W niedzielę autobusy pojadą inaczej

Zmiany spowodowane są wydarzeniami organizowanymi w niedzielę.

Na zdjęciu: Pasażerowie muszą liczyć się ze zmianami.

Fot. Leszek Grabowski/ archiwum

Bydgoszczanie, którzy w niedzielę zdecydują się na podróż autobusami komunikacji miejskiej muszą liczyć się ze zmianą tras. Korekty będą dotyczyć dwóch linii.

W niedzielę w godz. 9:30-16:30 wstrzymane zostanie kursowanie linii nr 73 do pętli Dworzec Bielawy. W kursach o godz. 9:14 i 12:14 z pętli Łęgnowo autobusy zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną od przystanku Rejewskiego/Auchan ulicami Matki Teresy z Kalkuty – Izabeli Romanowskiej do przystanku Akademicka/Romanowskiej kierunek Rejewskiego. Wyjazd z przystanku Akademicka/Romanowskiej w kierunku Łęgnowa i Kapuścisk powinien nastąpić odpowiednio o 10:14 i 13:28. Korekty spowodowane są organizacją imprezy Roll&Run.

Czasowo zmiana trasy – w związku z Biegiem Męczeństwa i Pamięci Narodowej na Szwederowie – zostanie w niedzielę wprowadzona także na linii nr 61. Autobusy oznaczone tym numerem będą w godz. 10:00-15:00 skierowane od ronda Kujawskiego do placu Poznańskiego ulicami Solskiego, Piękną i Szubińską. Na trasie objazdu będą obowiązywały wszystkie istniejące przystanki.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail