Bydgoszcz
17C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 17 • L 17
18C
Pt
19C
Sob
25C
Nd
26C
Pon
26C
Wt
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleZmiany w policji. Nowi zastępcy komendanta powołani
Paweł Spychała - LG (3)
24.03.2016 | 22:09

Zmiany w policji. Nowi zastępcy komendanta powołani

Na zdjęciu: Inspektor Paweł Spychała ma nowych zastępców.

Fot. Leszek Grabowski/archiwum

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy ma nowych zastępców. W czwartek przedstawiono nazwiska oficerów, którzy będą odpowiedzialni za piony prewencji oraz logistyki.

Pierwszym zastępcą komendanta wojewódzkiego policji w Bydgoszczy będzie mł.insp. Mirosław Elszkowski, ostatnio Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu. Wcześniej absolwent Uniwersytetu Gdańskiego pracował w Nowem, Świeciu, Chełmnie i Grudziądzu, a za swoje dokonania został odznaczony m.in. Złotą Odznaką Zasłużony Policjant, Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę oraz Brązowym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju. Oficer pełniący służbę od 1991 roku będzie nadzorować pion prewencji.

Na stanowisko zastępcy komendanta wojewódzkiego wybrano mł. insp. Marcina Woźniaka, który już od 3 marca pełnił te obowiązki. Były Naczelnik Wydziału Finansów KWP będzie odpowiadał za pion logistyki. W swoim dorobku ma m.in. Złotą Odznaką Zasłużony Policjant i Medal Brązowy za Długoletnią Służbę.

Przypomnijmy, że nowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy poznaliśmy w lutym. Został nim inspektor Paweł Spychała, który zastąpił na tym stanowisku nadinsp. Krzysztofa Zgłobickiego.

Powiązane treści