Bydgoszcz
-5C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 1km/h NW
H -5 • L -5
2C
Nd
2C
Pon
-0C
Wt
-0C
Sr
0C
Czw
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaZnamy datę koncertu Quebonafide w Bydgoszczy. Kiedy przyjedzie autobus Red Bulla?
quebonafide w bydgoszczy
10.05.2018 | 13:49

Znamy datę koncertu Quebonafide w Bydgoszczy. Kiedy przyjedzie autobus Red Bulla?

Znamy harmonogram trasy Quebonafide.

Na zdjęciu: Quebonafide zagra w Bydgoszczy utwory z płyty Egzotyka.

Fot. Wojciech Koziara/mat. prasowe

Organizatorzy trasy Red Bull Music Presents podali daty koncertów w poszczególnych miastach, które będą gościć muzyczny autobus. Quebonafide, czyli gwiazda tegorocznej edycji, wystąpi w Bydgoszczy 18 czerwca.

Koncerty odbędą się w ośmiu, a nie jak pierwotnie planowano w siedmiu miastach. Słupsk i Częstochowa uzyskały bowiem identyczną liczbę wskazań, ale to na pierwsze z tych miast ostatni głos oddano wcześniej. Organizatorzy zdecydowali się jednak nagrodzić częstochowskich fanów Quebonafide i zdecydowali się na dodatkowy koncert.

Trasa rozpocznie się 4 czerwca koncertem w Radomiu. Następnego dnia Quebonafide wystąpi w Tarnowie, a 6 czerwca w Częstochowie. W kolejnym tygodniu raper odwiedzi Sosnowiec (11 czerwca) i Piotrków Trybunalski (12 czerwca), zaś w ostatnim tygodniu trasy koncerty odbędą się 18 czerwca w Bydgoszczy, dzień później w Słupsku i 20 czerwca w Szczecinie.

Koncerty w ramach Red Bull Music Presents są wyjątkowe nie tylko ze względu na nietypową scenę, którą jest dach autobusu, ale też dzięki plenerowemu i darmowemu charakterowi wydarzenia. Co roku trasa posiada również swój motyw przewodni. Tym razem będą to podróże rapera, o których opowiada jego album „Egzotyka”. Artysta będzie wykonywać utwory z tego właśnie krążka.

Powiązane treści