Bydgoszcz
-4C
85% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H -4 • L -4
-12C
Wt
-11C
Sr
1C
Czw
2C
Pt
2C
Sob
PILNE: Awaria tramwaju T7 na moście Pomorskim. Linie nr 4, 7 i 8 w kierunku r. Toruńskiego skierowane objazdem przez Babią Wieś.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZnamy nowy termin meczu Polonii ze Stalą. Powtórka jeszcze w tym tygodniu
Polonia Bydgoszcz
19.04.2016 | 16:11

Znamy nowy termin meczu Polonii ze Stalą. Powtórka jeszcze w tym tygodniu

Niedzielne spotkanie między bydgoskimi żużlowcami a ekipą z Rzeszowa zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

Na zdjęciu: Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Sportowej.

Fot. archiwum

Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zaległe spotkanie czwartej kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej (drugi poziom rozgrywek) pomiędzy bydgoską Polonią a Stalą Rzeszów odbędzie się w najbliższy piątek.

Pojedynek ma rozpocząć się o godzinie siedemnastej. Kwadrans wcześniej zaplanowano prezentację zawodników obu ekip, a 30 minut przed pierwszym biegiem – próbę toru. Od godziny 15:00 w dniu meczu będą już z kolei czynne kasy stadionu przy ulicy Sportowej. Wejściówki będzie można nabywać również w środę i w czwartek w godzinach 12:00-16:00 w kasie klubu (w te dni można również zwracać karty wstępu, jeżeli nowy termin nabywcy nie pasuje). Należy bowiem dodać, że wszystkie zakupione na mecz w pierwotnym (17 kwietnia) terminie zachowują ważność.

Spotkanie Polonii Bydgoszcz ze Stalą Rzeszów zostało w minioną niedzielę odwołane z uwagi na zły stan toru spowodowany opadami deszczu. Po trzech meczach na koncie podopiecznych Jacka Golloba jest jedno zwycięstwo i dwie porażki. Ekipa z województwa podkarpackiego wygrała i przegrała dotąd po jednym spotkaniu.

Powiązane treści