Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZnamy skład Polonii na niedzielę. Krosno odpowiedziało Gollobowi
Prezentacja Polonii Bydgoszcz na sezon 2016 - LG (35)
02.06.2016 | 11:29

Znamy skład Polonii na niedzielę. Krosno odpowiedziało Gollobowi

Na zdjęciu: Władysław Gollob podczas prezentacji zespołu przed sezonem 2016.

Fot. Leszek Grabowski

Poznaliśmy składy na mecz Polonii Bydgoszcz z KSM-em Krosno. Goście odpowiedzieli już także na propozycję Władysława Golloba, który chciał, aby to właśnie przyjezdni przygotowali tor na niedzielne spotkanie.

We wtorek Władysław Gollob zaproponował, aby przygotowanie toru na niedzielne zawody nadzorował trener, toromistrz lub inny przedstawiciel klubu z Krosna. Była to odpowiedź na m.in. zarzuty szkoleniowca Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk Grzegorza Dzikowskiego, który porażkę swoich podopiecznych tłumaczył sposobem przygotowania toru przez bydgoski klub.

W środę prezes KSM-u Janusz Steliga ustosunkował się do propozycji Golloba. „Dziękujemy za propozycję, z której nie skorzystamy. Jesteśmy pewni, że przedstawiciele Polonii wraz z toromistrzem doskonale znają się na przygotowaniu nawierzchni, tak by była ona zgodna z regulaminem i bezpieczna dla zawodników” – czytamy w piśmie wysłanym do Polonii.

Obie drużyny podały już także składy na niedzielne spotkanie. W zestawieniu gości znalazł się Siergiej Łogaczow, który dzień wcześniej wystartuje, podobnie jak Wiktor Kułakow, w półfinale Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w Pilznie. Termin niedzielny jest datą rezerwową dla tych zawodów, więc jeśli zostaną one przełożone, mecz Polonii z KSM-em również nie odbędzie się w pierwotnie planowym dniu.

Pierwszy bieg planowany jest na godzinę 15:30.

Polonia Bydgoszcz
9. Andriej Kudriaszow
10. Damian Adamczak
11. Wiktor Kułakow
12. Mikołaj Curyło
13. Marcin Jędrzejewski
14. Damian Stalkowski

KSM Krosno
1. Siergiej Łogaczow
2. Tomasz Chrzanowski
3. Marcin Rempała
4. Ernest Koza
5. Mirosław Jabłoński
6. Adrian Bialk

Powiązane treści