Bydgoszcz
3C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 6 • L 0
14C
Pon
14C
Wt
16C
Sr
19C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZnana biegowa impreza powraca. Zapisy tańsze do piątku!
Biegowe Pory Roku
29.11.2018 | 18:59

Znana biegowa impreza powraca. Zapisy tańsze do piątku!

Na zdjęciu:

Fot.

Biegowe Pory Roku to cykl czterech biegów trwający przez cały rok. Kiedy odbędą się wydarzenia? W którym miejscu? Do kiedy można się rejestrować? Sprawdźcie pakiet informacji.

Pierwszy bieg z cyklu, czyli „Wiosenne Przebudzenie” wystartuje już 17 marca o godz. 11:00. Punktem zbiórki będzie Myślęcinek, a dystans to 10 km lub 5 km. Kolejne wydarzenia odbędą się 16 czerwca („Sen Nocy Letniej”), 29 września („ZaDyszka Bydgoska”) oraz 15 grudnia („Zimowa Zadymka”). Na wszystkich biegach zorganizowano dwa dystanse. Zarówno wrześniowy, jak i grudniowy bieg rozpocznie się o godz. 11:00. Wyjątek stanowi „Sen Nocy Letniej”, którego start zaplanowano na godz. 22:00. Ponadto organizatorzy zachęcają do przejścia pięciokilometrowej trasy w stylu Nordic Walking. Zastrzegają jednak, że nie będzie organizowana osobna klasyfikacja NW.

Organizatorami cyklu są: CWZS Zawisza Bydgoszcz, Fundacja Zawisza, Biegi Bydgoszcz PL oraz Stowarzyszenie Akademia Mistrzów Sportu. Na Biegowe Pory Roku można zapisywać się już od listopada za pomocą strony www.biegoweporyroku.pl. Do końca tego miesiąca ceny karnetów na cztery biegi kosztują 80 zł (z buffem, czyli chustą) lub 60 zł (bez buffa). Natomiast cena samego biegu na „Wiosennym Przebudzeniu” to 25 zł. Zachęcamy do udziału. Niech Bydgoszcz biega razem przez cały rok!


Podobne wpisy

Powiązane treści