Bydgoszcz
-15C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 2km/h NNW
H -15 • L -15
-9C
Pon
-8C
Wt
-11C
Sr
-11C
Czw
-10C
Pt
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesZnana marka sportowa w Metropolitan Outlet. Trwa komercjalizacja obiektu
metropolitan_outlet_wizualizacja_wew
08.08.2017 | 12:16

Znana marka sportowa w Metropolitan Outlet. Trwa komercjalizacja obiektu

Otwarcie Metropolitan Outlet zaplanowano na 2018 rok.

Na zdjęciu: W Metropolitan Outlet znajdzie się sklep 4F.

Fot. mat. prasowe

Poszerza się grono najemców pierwszego w Bydgoszczy centrum wyprzedażowego Metropolitan Outlet. Tenant mix wzmocni polska marka sportowa 4F, zajmując lokal o powierzchni 254 mkw. Obiekt skomercjalizowany jest już w blisko 60 procentach.

Metropolitan Outlet w Bydgoszczy buduje sektor z markami sportowymi. Miłośnicy sportu znajdą w outletowym sklepie 4F szeroki wybór odzieży i sprzętu sportowego. 4F to polska marka oferująca odzież sportową, obuwie, akcesoria i sprzęt. W ubraniach 4F występowali i sięgali po medale sportowcy podczas igrzysk olimpijskich w Vancouver w 2010, Londynie w 2012, Sochi w 2014 i w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Dla klientów obiektów outletowych segment sportowy jest jednym z najbardziej popularnych, dlatego koncept tenant-mixu Metropolitan Outlet zakłada obecność szeregu takich marek. 4F to wiodąca polska marka sportowa tworzona z pasją. Mieszkańcy Bydgoszczy, pasjonaci sportu, zawodowi sportowcy będą mieli dostęp do wysokiej klasy odzieży sportowej w cenie aż o kilkadziesiąt procent niższej niż w regularnych sklepach – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Zarządu Carrefour ds. Ekspansji i Centrów Handlowych.

Aktualny poziom skomercjalizowania obiektu wynosi blisko 60 procent. Prowadzone są finalne negocjacje kolejnych umów najmu. W Metropolitan Outlet na powierzchni 17 000 mkw znajdzie się ponad 60 salonów outletowych – modowych, sportowych, obuwniczych, wyposażenia wnętrz. Sektor mody będą tworzyć takie marki jak Guess, Próchnik, Franco Ferruzzi, Lavard, By Insomnia, Evolution, Bagatelle, London Hill, Italian Fashion, ONYXX czy Ewtex. Ofertę uzupełniać będą także liczne punkty gastronomiczne, usługowe oraz plac zabaw dla dzieci. W nowej odsłonie ma funkcjonować hipermarket Carrefour o powierzchni blisko 6 000 mkw. Ofertę obiektu wzbogaci również stacja paliw.

Projekt posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Obecnie trwa proces wyłonienia generalnego wykonawcy projektu. Zakończenie prac budowlanych i otwarcie Metropolitan Outlet zaplanowano na 2018 rok.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail