Bydgoszcz
4C
Niebo głównie zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H 4 • L 4
-1C
Sob
3C
Nd
-0C
Pon
3C
Wt
4C
Sr
Metropolia BydgoskaNakłoInwestycjePowstaje nowy McDonald’s. Otwarcie jesienią! [ZDJĘCIA]
MDonald's Nakło_Natalia Nowicka (5)
20.06.2018 | 11:51

Powstaje nowy McDonald’s. Otwarcie jesienią! [ZDJĘCIA]

To kolejna restauracja tej sieci, która powstanie w naszym regionie.

Na zdjęciu: Restauracja McDonald's w Nakle zlokalizowana jest przy ul. Mroteckiej.

Fot. Natalia Nowicka

Restauracja McDonald’s powstaje w Nakle nad Notecią. Jak się dowiedzieliśmy, prace budowlane są już praktycznie na ukończeniu.

O budowie restauracji tej sieci w powiecie nakielskim informowaliśmy już w marcu. Rzecznik prasowy McDonald’s Dominik Szulowski informował nas, że otwarcie jest planowane na przełom czerwca i lipca, jednak z naszych nieoficjalnych informacji wynika, iż może ono zostać przesunięte.

– Dokładna data otwarcia jest uzależniona od wielu czynników – mówi Szulowski. Jednym z nich jest kwestia odbiorów technicznych budynku, w którym trwają prace wykończeniowe. Jak się dowiadujemy, według jednego z planów – restauracja ma zostać otwarta jesienią. Udało nam się również dowiedzieć, że docelowo miałoby zostać w niej zatrudnionych około 60 pracowników.

Restauracja McDonald’s w Nakle nad Notecią będzie zlokalizowana przy ul. Mroteckiej, tuż przy skrzyżowaniu z drogą krajową nr 10. Wykonawcą prac jest firma WIBUD z Bełchatowa – Realizacja Obiektów Handlowych, Przemysłowych i Mieszkalnych.

Powiązane treści