Bydgoszcz
13C
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 13 • L 13
12C
Sob
11C
Nd
11C
Pon
7C
Wt
5C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIZobacz, co możesz zrobić w ten weekend [LISTA]
Wyspa Młyńska, Opera Nova - ST (1)
10.06.2016 | 22:12

Zobacz, co możesz zrobić w ten weekend [LISTA]

Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać.

Na zdjęciu: Wyspa Młyńska w ten weekend na pewno nie będzie pusta!

Fot. archiwum

Poniżej przedstawiamy listę wydarzeń odbywających się w sobotę i niedzielę.

Sobota, 11 czerwca

07:30

  • Druga runda Polskiej Ligii Showdown; tenis stołowy dla niewidomych (Hotel Akor)

09:00

  • Rajd rowerowy do Inowrocławia (start: skrzyżowanie ul. Kujawskiej i Brzozowej)

09:20

  • Rajd pieszy na Pałuki (start: przystanek Pol-Bus przy ul. Uroczej)

11:00

12:00

  • 5th GRILL PARTY (Wakepark Myślęcinek)
  • XIV Salezjańskie Dni Młodości (Parafia św. Marka)
  • Światowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych (Centrum Handlowe Rondo)

12:30

  • Spacer z przewodnikiem: Dookoła Śródmieścia (start: Bydgoskie Centrum Informacji)

16:00

  • XI Festiwal Piosenek Jacka Kaczmarskiego „Żródło wciąż bije” (Światłownia)
  • Z podniesionym czołem (Kino Orzeł)

17:00

  • 5. Astro Festiwal (Wyspa Młyńska)
  • Kino na weekend – Dziewczyna z portretu (Cafe Kino)

18:00

  • spektakl: Don Carlos (Opera Nova)

18:15

  • film: Zanim się obudzę (Kino Orzeł)

19:00

  • Recital Gitarowy (Bazylika Mniejsza św. Wincentego a Paulo)
  • spektakl: Romville (Teatr Polski)

20:00

  • koncert: TROPY (Skrzynka na Bajki)
  • Teatr Pantomimy „Dar”: Pomniki z Bydgoszczy (Amfiteatr przy Spichrzach)

20:15

  • seans: Szermierz (Kino Orzeł)

21:00

  • koncert: FEECHO / HOW TOWN (Mózg)
  • Kultura Bassu 14 Ruff Puff Sound meets Good Vibes Familia Hi-Power (Estrada Stage Bar)

21:30

 

Niedziela, 12 czerwca

07:00

  • Rajd pieszy do Gródka i w okolice (start: parking przy Tesco)

09:00

  • Bieg Kamienna Piątka (start: sklep Biegacza)

11:00

12:00

  • Bajkowa Niedziela (LPKiW Myślęcinek)
  • Piknik Bydgoskich Organizacji Pozarządowych (Wyspa Młyńska)

15:00

  • Baby Disco vol. 4 (Miejskie Centrum Kultury)

16:00

  • koncert: Ahora Tango (Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko)
  • Kino familijne – W głowie się nie mieści (Cafe Kino)
  • XI Festiwal Piosenek Jacka Kaczmarskiego „Żródło wciąż bije” (Hotel pod Orłem)

17:30

  • Bycie w drodze. Sztuka życia jako filozoficzna podróż w głąb światów (Zespół Pałacowo Parkowy Ostromecko)

18:00

  • koncert piosenki francuskiej: WIECZÓR NAD SEKWANĄ (Dom Polski)
  • koncert: Ania Dąbrowska (Opera Nova)

19:30

  • Duże kino w małym kinie – Moje córki krowy (Cafe Kino)

20:00

  • koncert piosenki francuskiej: WIECZÓR NAD SEKWANĄ (Dom Polski)

21:00

  • koncert: Grzegorz Wilk (Kamienica przy Placu Wolności)

Więcej propozycji wydarzeń na inne dni można znaleźć na stronie Bydgoskiego Centrum Informacji.

Powiązane treści