Bydgoszcz
17C
Opady
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 17 • L 17
18C
Sr
18C
Czw
19C
Pt
21C
Sob
24C
Nd
FORDON: Awaria tramwaju linii nr 7 na ulicy Akademickiej na wysokości ul. Romanowskiej (kierunek Łoskoń). Wstrzymano ruch tramwajowy w obu kierunkach.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaZostań Miss Północy. Trwają zapisy na bydgoski casting
miss
14.09.2016 | 15:58

Zostań Miss Północy. Trwają zapisy na bydgoski casting

Na zdjęciu: O tytuł Miss Północy rywalizować będą mieszkanki województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Fot. Materiały prasowe

Eliminacje do konkursu piękności odbędą się 24 czerwca w Sport Factory. Obecnie trwa internetowa rejestracja kandydatek.

Wybory Miss Północy składają się z regionalnych castingów, które wyselekcjonować mają kandydatki do październikowej gali. Zdobywczyni tytułu miss będzie natomiast brała udział w ogólnopolskiej gali Miss World Poland.

– Zachęcamy ciekawe osobowości, bo wiemy, że piękno ma wiele wymiarów. Wystarczy mieć pomysł na siebie, a na pewno skorzystacie na tym nie tylko otrzymując tytuł miss! – namawiają organizatorzy Fundacja Projekt Miss.

Casting odbywać się będzie w godzinach 12:00-18:00. Od kandydatek wymaga się posiadania polskiego obywatelstwa lub narodowości, zalecany wzrost powyżej 170 cm, stan cywilny: panna bez dzieci, brak widocznych tatuaży, wiek od 18 do 25 lat, niekaralność.

Na eliminacje panie powinny zabrać ze sobą czarne legginsy i czarny top, strój kąpielowy, obcasy oraz mieć makijaż no make-up.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.projektmiss.pl

Powiązane treści