Bydgoszcz
14C
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SE
H 14 • L 14
12C
Sob
11C
Nd
11C
Pon
11C
Wt
12C
Sr
Kolizja samochodu osobowego z tramwajem linii nr 4 na Szpitalnej. Ruch w kierunku pętli Glinki wstrzymany.
Metropolia BydgoskaMETROPOLIA LITEWydarzeniaZostań Miss Północy. Trwają zapisy na bydgoski casting
miss
14.09.2016 | 15:58

Zostań Miss Północy. Trwają zapisy na bydgoski casting

Stanowić on będzie jednocześnie eliminację do konkursu Miss World Poland.

Na zdjęciu: O tytuł Miss Północy rywalizować będą mieszkanki województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Fot. Materiały prasowe

Eliminacje do konkursu piękności odbędą się 24 czerwca w Sport Factory. Obecnie trwa internetowa rejestracja kandydatek.

Wybory Miss Północy składają się z regionalnych castingów, które wyselekcjonować mają kandydatki do październikowej gali. Zdobywczyni tytułu miss będzie natomiast brała udział w ogólnopolskiej gali Miss World Poland.

– Zachęcamy ciekawe osobowości, bo wiemy, że piękno ma wiele wymiarów. Wystarczy mieć pomysł na siebie, a na pewno skorzystacie na tym nie tylko otrzymując tytuł miss! – namawiają organizatorzy Fundacja Projekt Miss.

Casting odbywać się będzie w godzinach 12:00-18:00. Od kandydatek wymaga się posiadania polskiego obywatelstwa lub narodowości, zalecany wzrost powyżej 170 cm, stan cywilny: panna bez dzieci, brak widocznych tatuaży, wiek od 18 do 25 lat, niekaralność.

Na eliminacje panie powinny zabrać ze sobą czarne legginsy i czarny top, strój kąpielowy, obcasy oraz mieć makijaż no make-up.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.projektmiss.pl

Powiązane treści