H 1 • L 1
-0C
-0C
-2C
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportZwycięstwa Polonii i BKS. Zobacz zdjęcia z meczów bydgoskich drużyn
Budowlani-Włocłavia_SG (18)
03.11.2018 | 14:49

Zwycięstwa Polonii i BKS. Zobacz zdjęcia z meczów bydgoskich drużyn

Na zdjęciu: BKS pokonał w sobotę Włocłavię.

Dwa zwycięstwa zanotowali w sobotnich meczach IV ligi bydgoscy piłkarze. Zarówno Polonia, jak i Budowlany KS okazały się lepsze od rywali.

Jako pierwsi, o godzinie 11:00, na boisko wybiegli zawodnicy Polonii, którzy mierzyli się z Notecianką Pakość. Po niespełna 30 minutach gry podopieczni Włodzimierza Koreckiego objęli prowadzenie, gdy zespołową akcję wykończył Robert Sawicki. Krótko po przerwie goście wyrównali dzięki trafieniu Bartłomieja Delekty, ale poloniści szybko odpowiedzieli trafieniem Krystiana Borna po podaniu Wiktora Dąbka. Wynik 2:1 utrzymał się do końca meczu. Polonia z czterema zwycięstwami w czternastu meczach zajmuje 15. miejsce w tabeli.

IV LIGA – RUNDA JESIENNA – 14. KOLEJKA – 3.11.2018 R.
POLONIA BYDGOSZCZ – NOTECIANKA PAKOŚĆ 2:1 (1:0)
Bramki: Robert Sawicki 20′, Krystian Born 57′ – Bartłomiej Delekta 46′

POLONIA: Świetlik – Kościecha, Martin, Romanek, Twardowski – Born, Sawicki, Dąbek, Adamski, Nowak – Koźbiał.

Sędziował: Adrian Sławkowski (Lipno).

Jeszcze okazalsze zwycięstwo zanotował Budowlany KS, który pokonał 3:0 Włocłavię. Wszystkie bramki padły w ostatnim kwadransie – najpierw z karnego trafił Robert Rydzyński, a potem jeszcze Paweł Dudzik i Kacper Sapa. Po tym meczu BKS zajmuje siódme miejsce w tabeli.

BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ – WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK 3:0 (0:0)
Bramki: Robert Rydzyński 78′ karny, Paweł Dudzik 83′, Kacper Sapa 90+6′

BUDOWLANY KS: Tatera – Włodarczyk, Rydzyński, Wiśniewski, Muszyński – M. Kostkowski (79′ Dusza) – Dudzik (85′ Szurgot), R. Kostkowski, Andrzejewski (90+1′ Megger), Dąbek (79′ Czajkowski) – Sapa.

WŁOCŁAVIA: Kasiński – Boruczkowski (71′ Markiewicz), Lewandowski, Szablewski, Szczęsny – Behlke, B. Feter, Zuchora (88′ Głodkowski), Różański (80′ Gląba), Charzewski – Dewil.

Sędziował: Sławomir Winiecki (Zamość).
Żółte kartki: Włodarczyk, Tatera, R. Kostkowski (Budowlany KS) – Boruczkowski, B. Feter, Zuchora, Różański (Włocłavia).
Czerwona kartka: Kasiński (Włocłavia/90+3′ – faul).